SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yıldızeli Çok Programlı Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Aysun KOCABAY KAYACIK vefat etmiştir. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.
![Yıldızeli Çok Programlı Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Aysun KOCABAY KAYACIK vefat etmiştir. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_16170647_basal1.jpg)
Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli İbrahim KOCABAY’ın kızı, Yıldızeli Çok Programlı Anadolu Lisesi Rehber Öğretmeni Aysun KOCABAY KAYACIK’ın vefatını teessürle öğrenmiş bulunmaktayız. Değerli öğretmenimize Allah´ tan rahmet, kederli ailesi, dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz.