SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yaz Okulu Öğretmen Başvurusu

Yaz Okulu Öğretmen Başvurusu

Yaz okulu kapsamında 04 Temmuz- 28 Ağustos 2022 tarihleri arasında açılacak matematik ve ingilizce yaz okulu uygulamalarının amaç ve ilkelerinin ele alındığı, Matematik ve İngilizce çerçeve programlarının tanıtıldığı ve uygulanabilecek örnek etkinliklerin paylaşıldığı temel eğitim ve ortaöğretim düzeyinde hazırlanan  Matematik ve İngilizce dersleri hizmet içi eğitim videoları 29 Haziran - 02 Temmuz 2022 tarihleri arasında ÖBA (Öğretmen Bilişim Ağı) üzerinden kadrolu ve ücretli öğretmenlerimizin erişimlerine açılacaktır. Kurs süreci içerisinde öğretmen görevlendirmelerinde yaşanabilecek  değişiklikler göz önünde bulundurularak kadrolu öğretmenler belirlenen sürelerde yaz okulu başvurusu yapıp yapmadığını bakılmaksızın ÖBA üzerinden hizmetçi eğitim videolarına ulaşabilecek eğitimi tamamladıktan sonra sertifikalarını alabileceklerdir.  Aynı şekilde bir kursla ilişkilendirilmesine bakılmaksızın yaz okulu sürecinde görev alabileceği ihtimaline karşı başvuru yapan tüm ücretli öğretmenler ÖBA eğitimleri sürecine sistem üzerinden dahil edilmiştir. Eğitim süreci sonunda ücretli öğretmenlerin sertifikalari İl Milli Eğitim Müdürlüklerine toplu halde sistem üzerinden yansıtılacaktır.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.