SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Wushu ve Jimnastik de Derece Elde Eden Vali Lütfullah Bilgin İlkokulu Öğrencileri, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı Ziyaret Etti.

Wushu ve Jimnastik de Derece Elde Eden Vali Lütfullah Bilgin İlkokulu Öğrencileri, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı Ziyaret Etti.

Wushu ve Jimnastik de derece elde eden Vali Lütfullah Bilgin İlkokulu öğrencileri, Okul Müdürü Kamil Koç, Müdür Yardımcısı İshak Ekinci, Okul Aile Başkanı Gökben Pektas ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı ziyaret etti.

Öğrencilerin elde ettikleri dereceler hakkında Savaşçı'ya bilgi veren Koç, Elif Erva Yıldız'ın Wushu'da Türkiye ikincisi, Zeynep Balcı'nın ise Jimnastik Türkiye seçmelerinde yarı finale yükseldiğini ve Sivas ikincisi olduğunu söyledi. Koç, Balcı'nın Mart ayında Samsun'da gerçekleştirilecek yarıfinale katılacağını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaşçı ise bir süre okul idarecileri ve okul aile birliği yönetim kurulu üyeleri ile sohbet etti. Öğrencileri ve başarılarında pay sahibi olan öğretmenleri tebrik eden Savaşçı, bundan sonraki şampiyonalarda da başarılar diledi.

25-02-202025-02-202025-02-2020

 

 

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.