SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Salih Ayhan ve Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişleri ile Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi.
![Valimiz Salih Ayhan ve Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişleri ile Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/11231510_MS1.jpg)
Valimiz Salih Ayhan ve Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Milli Eğitim Bakanlığı Müfettişleri ile Akşam Yemeğinde Bir Araya Geldi. Ayhan, Meva Cafe’de Düzenlenen Programda Bakanlık Müfettişleri İle Sohbet Etti.