SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Dr. Yılmaz Şimşek ve Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına katılan öğrencileri ziyaret etti.
![Valimiz Dr. Yılmaz Şimşek ve Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına katılan öğrencileri ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/28162004_MS4.jpg)
Valimiz Dr. Yılmaz Şimşek, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan ile birlikte Süleyman Demirel Ortaokulunda Destekleme ve Yetiştirme kurslarına katılan öğrencileri ziyaret etti. Sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Şimşek ve Aslan, 5 Haziran'da gerçeklestirilecek olan LGS'de başarılar diledi. Ziyarette Şube Müdürümüz Yıldırım Solak da hazır bulundu.