SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcısı İlhami Doğan ve Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında hazırladıkları; "Dilimizin Köşe Taşları" adlı tiyatro gösterisi ile beğeni toplayan Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi

Vali Yardımcısı İlhami Doğan ve Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener,

Vali Yardımcısı İlhami Doğan ve Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Cumhuriyet Anadolu Lisesi tiyatro ekibinde yer alan öğrenci ve öğretmenlerle Sivas Öğretmenevinde düzenlenen öğle yemeğinde bir araya geldi. Doğan ve Yener, Millî Eğitim Bakanlığınca hayata geçirilen "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında, Millî Eğitim Müdürlüğümüzce il genelinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler için gerçekleştirilen ödül törenine; "Dilimizin Köşe Taşları" adlı tiyatro gösterisi ile renk katan öğrencileri tebrik etti.

"Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında tüm okullarda söz varlığını zenginleştirme çalışmaları yürütüldüğünü ve öğrencilerin dilimizin zenginliklerini tanımasının sağlandığını belirten Yener, "Sizlerde hazırladığınız bu tiyatro oyunu ile hem elde ettiğiniz kazanımları ortaya koydunuz, hem de projenin amacına önemli katkılar sağladınız. Dilimizin zenginliklerini yansıtan bu güzel tiyatro oyununa emek veren katkı sağlayan, rol alan öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyorum." dedi.

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.