SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcımız İlhami Doğan, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ile birlikte Gazi Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret etti.

Vali Yardımcımız İlhami Doğan, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ile birlikte Gazi Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret etti.

Vali Yardımcımız İlhami Doğan, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ile birlikte Gazi Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi.

Pansiyonda kalan öğrenciler ile bir süre sohbet eden Vali Yardımcımız İlhami Doğan, hedefler ve hayaller üzerine öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerin geleceğe yönelik atacakları adımlarda kendilerine yol gösterici öneri ve tavsiyelerde bulunan Doğan, öğrencilerin üniversite tercihleri ile ilgili sorularını da cevapladı.

Daha sonra konuşan Yener; "Gelecekte her biriniz farklı alanlarda ülkemizin gelişmesi ve kalkınmasına katkı sağlayacaksınız. Sizleri çok seviyor, başarılı olabilmeniz için gayret gösteriyor, başarınızı üst seviyelere çıkarmak için önemli çalışmalar yürütüyoruz. Sizlerden de isteğimiz, çok çalışmanız ve gayret göstermeniz. Özellikle bu yıl YKS'ye girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyor, kalan zamanda sadece derslerine odaklanmalarını istiyoruz." dedi.

23-05-202423-05-202423-05-2024

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.