Tuzlugöl Anaokulu öğrencileri "Arkadaşlık" temasıyla şiir kitabı çıkardı.
![Tuzlugöl Anaokulu öğrencileri](/meb_iys_dosyalar/2024_06/12161847_img_2841.jpg)
Tuzlugöl Anaokulu öğrencileri "Arkadaşlık" temasıyla şiir kitabı çıkardı. Okul Müdürü Merve İlter, koordinatör öğretmen Betül Karahanlı ve anasınıfı öğrencisi Yusuf Kerem Karakaya ile birlikte Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'i ziyaret ederek, minik öğrencilerin şiirlerinin yer aldığı kitap hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yener; "Öğrencilerimizin küçük yaşta şiirle, kitapla ilgilenmeleri, bu alanda bir eser ortaya koymaları çok önemli. Hem öğrencilerimizi hem de bu çalışmaya emek veren öğretmenlerimizi tebrik ediyorum." dedi.