SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOBB ve Sivas TSO'dan Eğitime Destek

TOBB ve Sivas TSO'dan Eğitime Destek

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Sivas'ta öğrencilere kırtasiye desteğinde bulundu. 40 bin TL'lik kırtasiye desteği için Sivas TSO'da program düzenlendi. Programa Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, TSO Başkanı Mustafa Eken, Şube Müdürümüz Hülya Bozbıyık ve okul müdürleri katıldı.

 

Programda konuşan TSO Başkanı Mustafa Eken; "Biz geçen sene yönetime geldikten sonra Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarımızda eğitim gören öğrencilerimize hediye takdim töreni yapmış, öğrencilerimize kış şartlarına uygun hediyeler vermiştik. Bu sene de kırtasiye hediye çekleri ile öğrencilerimizin başarılarına, eğitimlerine tüccarlar olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak destek olacağız. Ben bu tür organizeleri çok önemsiyorum. TOBB, Bir buçuk milyon üyesiyle ihracat yapan, milyonlarca kişiye iş sağlayan bir topluluktur. Eğitim bizim çok önemli." İfadelerini kullandı.

Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ise "Mustafa Eken Başkanım dikkat ederseniz yardım kelimesini hiçbir zaman kullanmadı. Bu bir hediyedir dedi. Dinimizin gereği sağ elin verdiğini sol el görmedi. Göstermiş olduğu bu hassasiyetten dolayı sayın başkanımıza öğrencilerim ve meslektaşlarım adına teşekkür ediyorum. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası eğitimde her zaman bize destek veren, her türlü ihtiyacımızda bir telefon kadar bize yakın olan bir kurum." Dedi.

Konuşmaların ardından Eken, 40 bin TL'lik temsili kırtasiye hediye çekini Savaşçı'ya takdim etti.

23-09-201923-09-201923-09-201923-09-2019

 

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.