SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SosyalBen Vakfı Gönüllüleri Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

SosyalBen Vakfı Gönüllüleri Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

SosyalBen Vakfı Gönüllüleri, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret etti. Vakıf çalışmaları hakkında Savaşçı’ya bilgi veren gönüllüler, Türkiye ve dünyanın dezavantajlı bölgelerinde yaşayan 7-13 yaş arası çocukların sosyal becerilerini ve benliklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini hedefleyen, SosyalBen Vakfı’nın bu yönde gönüllüleri aracılığıyla ulusal ve uluslararası düzeyde saha ve eğitim çalışmaları yaptığını söyledi. Bu kapsamda Yıldızeli Kerimümin Halit Orhan İlkokulu ve Ortaokulunda 188 öğrencinin katılımı ile spor, müzik, yaratıcı yazarlık, oyun, icat ve resim atölyeleri düzenlendiğini belirten SosyalBen Vakfı gönüllüleri, 5 günlük çalışma sürecinin sonucunda öğrencilerin özgüven gelişimi ve bireysel farkındalık oluşumu gibi kazanımlar elde etmesini hedeflediklerini belirtti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı ise SosyalBen Vakfı gönüllülerine böylesine anlamlı ve önemli bir çalışmanın içerisinde gönüllü olarak yer aldıkları için teşekkür etti. Sivas’taki bir köy okulunun bu kapsamda tercih edilmesi ve okulda yapılan çalışmalarla bu tür kazanımların elde edilmesinin de oldukça önemli olduğunu belirten Savaşçı, hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyor, tüm öğrencilerim adına şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.

25-04-201925-04-201925-04-2019

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.