SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sivas'ta, METEK-III Projesi kapsamında yürütülen faaliyetler ve e-mezun sistemi konusunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Sivas'ta, METEK-III Projesi kapsamında yürütülen faaliyetler ve e-mezun sistemi konusunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Türkiye Cumhuriyeti ve AB ortak finansmanı ile desteklenen Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Operasyonu Teknik Yardım Projesi (METEK III) kapsamında yürütülen faaliyetler ve proje kapsamında kurgulanan e-mezun sisteminin yaygınlaştırılması konusunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

 

MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü koordinesinde aralarında Sivas'ın da bulunduğu 25 pilot ilde uygulanan proje kapsamında yürütülen ve planlanan çalışmaların ele alındığı toplantıda, mesleki ve teknik eğitim mezunlarının takibi sürecinin daha etkili bir hale gelmesi amacıyla hayata geçirilen e-mezun sistemi konusunda da MEB proje yetkilileri tarafından bilgilendirmede bulunuldu. İl merkezindeki bir otelde gerçekleştirilen toplantıya, Şube Müdürümüz Özkan Çamcı, öğretmen, yönetici, öğrenci, veli ve sektör temsilcileri de katılım sağladı.

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.