SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sivas'ta, "Başarılı Örnekler Sergisi" Proje Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.
![Sivas'ta,](/meb_iys_dosyalar/2021_06/01122645_WhatsApp_Image_2021-06-01_at_10.33.22_7.jpg)
MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü (DÖGM) Araştırma-Geliştirme ve Projeler Daire Başkanlığınca hazırlanan "İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi" Proje bilgilendirme toplantısı yapıldı. Covid-19 tedbirleri kapsamında online olarak gerçekleştirilen toplantıya, Şube Müdürümüz Bekir Dal ve Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi müdürleri katıldı. Toplantıda DÖGM AR-GE İl Koordinatörü Volkan Mercan tarafından projenin detayları ile ilgili sunum gerçekleştirildi.