Sivas'ın Liselere Geçiş Sınavı'ndaki (LGS) Başarı Durumu Valimiz Salih Ayhan Başkanlığındaki Toplantıda Masaya Yatırıldı.
![Sivas'ın Liselere Geçiş Sınavı'ndaki (LGS) Başarı Durumu Valimiz Salih Ayhan Başkanlığındaki Toplantıda Masaya Yatırıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_07/20201036_ms1.jpg)
Sivas'ın Liselere Geçiş Sınavı'ndaki (LGS) başarı durumu masaya yatırıldı. Sivas Valiliğinde Valimiz Salih Ayhan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme (KÖPRÜ) Projesinin LGS başarısına katkısı da değerlendirildi.
2020-2021 eğitim-öğretim yılı hazırlıklarının da ele alındığı toplantıda Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, LGS sonuçlarının ardından oluşturulan istatistikî veriler üzerinden sunum yaptı. Toplantıya KÖPRÜ Projesi koordinatör öğretmenleri de katıldı.