Sivas Valisi Davut Gül, Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.
![Sivas Valisi Davut Gül, Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_21163313_07.jpg)
Sivas Valisi Davut Gül, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy´a iadeyi ziyarette bulundu. Vali Gül´e Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü´de eşlik etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Maarif Müfettişleri Başkanımız Cengiz Atalay, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Harun Tan, Celal Karahan, Ahmet Sevim ve şube müdürlerimizle birlikte Vali Gül´ü Milli Eğitim Müdürlüğü girişinde karşıladı.
Ziyarette bir süre Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ile sohbet eden Vali Gül, daha sonra eğitim alanındaki faaliyet, proje ve çalışmalar hakkında brifing aldı.