SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sivas Olgunlaşma Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen, "Yetişkin Eğitiminde Dijitalleşme ve Uzaktan Eğitim Teknolojileri" Erasmus Projesi kapsamında dezavantajlı kişilere yönelik online kurs programları düzenlenecek.

Sivas Olgunlaşma Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen,

Sivas Olgunlaşma Enstitüsü, "Yetişkin Eğitiminde Dijitalleşme ve Uzaktan Eğitim Teknolojileri" Erasmus Projesini kapsamında dezavantajlı kişilere yönelik online eğitim faaliyetleri gerçekleştirecek. Enstitü Müdürü Aysel Şenlen, Müdür Yardımcıları Yılmaz Bulut, Meltem Gençer ve öğretmenler ile birlikte Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret ederek projenin detayları hakkında bilgi verdi.

 

Şenlen; "2021 yılında Ulusal Ajans tarafından kabul edilen projemiz kapsamında İtalya ve Portekiz'de kurs ve iş başı eğitim faaliyetleri gerçekleştirildi. Bu faaliyetlerle elde ettiğimiz kazanımlarla birlikte dezavantajlı kişilere uzaktan eğitim yolu ile kurs faaliyetleri gerçekleştireceğiz." Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan ise bir süre Şenlen ve beraberindekilerle sohbet ederek, dezavantajlı kişilerin eğitimine yönelik düzenlenen projenin hazırlanmasında emeği olanları tebrik etti.

11-11-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.