SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sivas Milletvekili Rukiye Toy, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ile birlikte daha önce öğretmen olarak görev yaptığı Cumhuriyet Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Sivas Milletvekili Rukiye Toy, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ile birlikte daha önce öğretmen olarak görev yaptığı Cumhuriyet Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Sivas Milletvekili Rukiye Toy, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ile birlikte daha önce öğretmen olarak görev yaptığı Cumhuriyet Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi. Sınıf ziyaretinde bulunarak bir süre öğrencilerle sohbet eden Toy, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının ikinci döneminin hayırlı olmasını dileyerek başarı dileklerini iletti. Toy, bu yıl YKS'ye girecek öğrencilere başarılar dileyen Toy, "Gelecekte ülkemizi sizler yöneteceksiniz. Mevkiiniz makamınız ne olursa olsun ben, vatanımıza ve milletimize hayırlı olacak işler yapacağınıza inanıyorum. Vatanımız, milletimiz en güzel hizmetlere layık. Sizler de en güzel vazifelere layıksınız. Ben bunun için çok çalışıp çaba sarf edeceğinize inanıyorum. İnşallah YKS'de de çok güzel başarılar elde edeceksiniz." dedi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener ise eğitim alanındaki çalışmaları yakından takip eden ve destek veren Sivas Milletvekili Rukiye Toy'a teşekkür etti. Öğrencilere önemli tavsiyelerde bulunan Yener, "Sizleri en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için Valiliğimiz himayesinde hayata geçirdiğimiz HEDEF ve MİRAS Projelerimiz kapsamında çok önemli çalışmalar yürütüyoruz. Arzumuz; bilgili, kültürlü, donanımlı, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak ülkemizin yarınlarına yön vermenizdir. Sayın Milletvekilimiz bu noktada sizler için önemli bir rol modeldir. Sizler de geleceğin yöneticileri, bürokratları, milletvekilleri olacak, ülkemizin gelişmesi ve kalkınmasında önemli bir rol üstleneceksiniz." dedi.

Sınıf ziyaretinin ardından okulda görev yapan öğretmenler ile bir araya gelen Toy ve Yener, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının ikinci döneminin hayırlı olmasını dileyerek bir süre öğretmenler ile sohbet etti. Toy, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.

05-02-202405-02-202405-02-202405-02-202405-02-2024

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.