SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sivas Defterdarı Mustafa Yumuşak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü ve Müdür Yardımcısı Teoman Karaca Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçıyı Ziyaret Etti
![Sivas Defterdarı Mustafa Yumuşak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü ve Müdür Yardımcısı Teoman Karaca Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçıyı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_05/16144457_MS01.jpg)
Sivas Defterdarı Mustafa Yumuşak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü ve Müdür Yardımcısı Teoman Karaca, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.