SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sınıf Öğretmeni Kader Dalkürek, kaleme aldığı "Arif ile Taha" adlı hikâye kitabını Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'a hediye etti.

Sınıf Öğretmeni Kader Dalkürek, kaleme aldığı

Hayırsever Lütfi Abay İlkokulu Sınıf Öğretmeni Kader Dalkürek, Millî Güreşçiler Arif Kama ve Taha Akgül'ün hayat ve başarı hikâyesini konu alan hikâye kitabı kaleme aldı. Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret ederek "Arif ile Taha" adlı hikâye kitabını hediye eden Dalkürek, kitabın içeriği ve amacı hakkında bilgi verdi. Dalkürek, Sivas'ın gururu olan iki başarılı sporcunun örnek hayat hikâyesini öğrencilerle buluşturarak, azim ve kararlılıkla çalışıldığında nasıl başarılı olunduğunu anlatmak istediğini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan, Dalkürek'i tebrik ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

16-05-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.