SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Okulları Değerlendirme Toplantısı Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan başkanlığında yapıldı.

Sınavla Öğrenci Alan Ortaöğretim Okulları Değerlendirme Toplantısı Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan başkanlığında yapıldı.

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, sınavla öğrenci alan okulların idarecileri ile toplantıda bir araya geldi. Müdürlüğümüz A Blok toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürlerimiz Yıldırım Solak, Mehmet Ar ve Bekir Dal ile il merkezindeki okulların idarecileri katıldı. 

Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, okulların ihtiyaç ve başarı durumlarının masaya yatırıldığı toplantıda okul müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi. "Her Sene Daha İleriye" mottosu ile Sivas'ta tüm okulların başarısını artırmaya yönelik önemli çalışmalar yürütüldüğünü belirten Aslan, "Sizlerin gayret ve özverili çalışmaları ile arzu ettiğimiz başarıları yakalayacağız. Sizlere ve öğretmenlerimize güveniyoruz." dedi.

 

Aslan, Millî Eğitim Bakanlığınca gönderilen TYT ve AYT kaynak kitaplarının ile geldiğini de belirterek kaynak kitapları bu hafta içerisinde tüm öğrencilere ulaştırılmasını istedi.  Şube Müdürlerimiz Yıldırım Solak, Mehmet Ar ve Bekir Dal ise sorumluluk alanları ile ilgili konularda okul müdürlerine bilgi verdi.

27-04-202227-04-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.