SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Selçuk Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Yılmaz, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı İlhan Başköy ve yönetim kurulu, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoyu ziyaret etti.
![Selçuk Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Yılmaz, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı İlhan Başköy ve yönetim kurulu, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoyu ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/01172311_01.jpg)
Selçuk Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Yılmaz, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı İlhan Başköy ve yönetim kurulu, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti. Başköy, ziyarette Altınsoy’a çiçek takdim etti.