SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şehit Muhammet Onur Demir Anadolu Lisesi Öğrencileri, Akrilik Boyama Resim Sergisi Açtı.
Şems-i Sivasi İl Halk Kütüphanesi sergi salonundaki serginin açılışını Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Ahmet Sevim ve Okul Müdürü Saffet Dağdelen gerçekleştirdi.![Şehit Muhammet Onur Demir Anadolu Lisesi Öğrencileri, Akrilik Boyama Resim Sergisi Açtı.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_12102158_img_6649.jpg)
Açılışta kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, daha sonra okul müdürü ve öğretmenlerle birlikte sergiyi gezerek, eserler hakkında bilgi aldı.