SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Satranç ve Karate de derece elde eden Cahit Zarifoğlu İlkokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Satranç ve Karate de derece elde eden Cahit Zarifoğlu İlkokulu öğrencileri, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Satranç ve Karate de derece elde eden Cahit Zarifoğlu İlkokulu öğrencileri, Okul Müdürü Recep Yılmaz ve Müdür Yardımcısı Hacı Suat Çetin ile birlikte Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti. Öğrencilerin elde ettiği dereceler hakkında bilgi veren Okul Müdürü Yılmaz, Okul Sporları Satranç İl Birinciliği Turnuvası Minikler A Kategorisinde erkek satranç takımının il birincisi, Minikler B Kategorisinde ise kız satranç takımının il birinciliği ve il ikinciliği derecelerini elde ettiğini söyledi. Genel kategoride ise küçük kız ve erkek takımlarının il üçüncülüğü ve il dördüncülüğü derecelerini elde ettiklerini belirten Yılmaz, öğrencilerin toplamda 6 kupa ve 33 madalya kazanıldığını belirtti. Yılmaz, Ömer Haktan Ayvalı'nın ise Okullar Arası Karate Turnuvasında il birincisi olduğunu dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aslan, öğrencileri ve başarılarında pay sahibi olan öğretmenleri tebrik etti. Bir süre öğrencilerle sohbet eden ve başarılarının devamını dileyen Aslan, öğrencilere hediye takdim etti. Aslan, Okul Müdürü Recep Yılmaz'dan okulda yürütülen proje ve çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

24-05-202224-05-202224-05-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.