SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Tanzer Erdem ve Sivas Ticaret İl Müdürü Ferhat Erdil, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'i ziyaret etti.

Erdem Yener'e 28 Şubat-07 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve başvuruları devam eden Deneyap Teknoloji Atölyeleri e-sınav süreci ve bu kapsamda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. 
Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Tanzer Erdem ve Sivas Ticaret İl Müdürü Ferhat Erdil, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'i ziyaret etti.

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Tanzer Erdem ve Sivas Ticaret İl Müdürü Ferhat Erdil, Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'i ziyaret etti. Erdem Yener'e 28 Şubat-07 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve başvuruları devam eden Deneyap Teknoloji Atölyeleri e-sınav süreci ve bu kapsamda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yener, Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerin akademik başarılarını artırmanın yanı sıra bilim ve teknoloji alanındaki gelişimlerine de katkı sağlamak amacıyla HEDEF Projesi kapsamında önemli çalışmalar yürütüldüğüne vurgu yaptı. Bu noktada kurumlar arası işbirliğinin de çok önemli olduğunu belirten Yener; "Gençlerimizin yeteneklerinin tespit edilmesi ve bu alandaki gelişimlerinin desteklenmesi için yürütülen bu tür çalışmaları çok önemsiyoruz." dedi.

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü Deneyap Teknoloji Atölyeleri ve TEKNOFEST'ten sorumlu ekibi de Yener'e Deneyap Teknoloji Atölyeleri ve TEKNOFEST alanındaki çalışmaların detayları hakkında bilgi verdi.

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.