SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şampiyon öğrenciler, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

Şampiyon öğrenciler, Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti.

İnönü İlkokulu Müdürü Mahmut Boyraz, halkoyunlarında il birincisi olan öğrenciler ve Batı Koleji tarafından düzenlenen burs sınavında Türkiye birincisi olan 4. sınıf öğrencisi Elanur Toprak ile birlikte Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan'ı ziyaret etti. Öğrencilere Sınıf Öğretmeni Zehra Meşe, halkoyunları çalıştırıcısı Usta Öğretici Ahmet Yüce ve Okul Aile Birliği üyeleri de eşlik etti.

 

Bir süre öğrencilerle sohbet ederek tebriklerini ileten Millî Eğitim Müdürümüz Ergüven Aslan, sosyal, sportif, kültürel ve sanatsal alanlarda yürütülen faaliyetlerin önemine değindi. Aslan, öğrencilerin bu faaliyetlerin içerisinde yer alarak önemli kazanımlar elde ettiklerine vurgu yaptı.

Özel burs sınavında Türkiye birincisi olan 4. sınıf öğrencisi Elanur Toprak'ı da tebrik eden Aslan, öğrencilerin başarısında pay sahibi olan veli, çalıştırıcı, öğretmen ve okul idarecilerini tebrik etti.

Aslan, bir süre Okul Müdürü Mahmut Boyraz, öğretmen ve velilerle de sohbet etti.

30-03-202230-03-2022

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.