SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Özel Yetenekli Öğrenciler İçin Destek Odaları Semineri Düzenlendi.
Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Bölümü Şube Müdürü Malik ERDOĞAN´ın katılımı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen seminere Destek Odalarında görevli öğretmenlerle gönüllü sınıf öğretmenleri katıldı.![Özel Yetenekli Öğrenciler İçin Destek Odaları Semineri Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2015_06/k_25104210_16.jpg)
Seminere İlimiz Merkez ile Gürün, Akıncılar, Şarkışla ve Hafik ilçelerinden toplam 93 öğretmen katıldı.