SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
´Onlarda Buradaydı´ Projesi Kapsamında Ankara Atatürk Kültür Merkezi Başkanı Prof. Dr. Turan Karataş Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından başlatılan ´Onlarda Buradaydı´ Projesi Kapsamında Ankara Atatürk Kültür Merkezi Başkanı Prof. Dr. Turan Karataş Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi.![´Onlarda Buradaydı´ Projesi Kapsamında Ankara Atatürk Kültür Merkezi Başkanı Prof. Dr. Turan Karataş Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesinde Öğrencilerle Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_24091529_3.jpg)
Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mustafa Altınsoy, ´Onlarda Buradaydı´ projemize ilginin her geçen gün arttığını dile getirdi.