SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Sporları Türkiye Karate Şampiyonasında Derece Yapan Öğrenciler Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Okul Sporları Türkiye Karate Şampiyonasında Derece Yapan Öğrenciler Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı Ziyaret Etti.

Okul Sporları Türkiye Karate Şampiyonasında derece yapan öğrenciler Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret etti. Öğrencilere Karate İl Temsilcisi Oğuz Ökten, Milli Takım Antrenörü Mahmut Gümüşsoy, Halk Eğitim Merkezi Karate Usta Öğreticisi Serpil Karakaya, Mustafa Kemal Atatürk MTAL Müdürü Savaş Korkmaz, Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Samet Şimşek, Halil Rıfat Paşa Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Alaattin Göktaş da eşlik etti.

 

Liselerarası Gençler Türkiye Karate Şampiyonu ve Uluslararası Boğazici Karate Turnuvası Şampiyonu Mustafa Kemal Atatürk MTAL öğrencisi Oğuzhan Ada, Liselerarası Gençler Türkiye Karate 3’üncüsü ve Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası 2’incisi İlknur İmece ve Liselerarası Gençler Türkiye Karate Şampiyonasında 3’üncü olan Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi öğrencisi Mehmet Naçar ile bir süre sohbet eden Savaşçı, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

04-04-201904-04-2019

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.