SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüze bağlı kurumların çalışmaları, değerlendirme ve planlama toplantısında ele alındı.

Müdürlüğümüze bağlı kurumların çalışmaları, değerlendirme ve planlama toplantısında ele alındı.

Müdürlüğümüze bağlı kurumların çalışmaları, değerlendirme ve planlama toplantısında ele alındı. Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Şube Müdürümüz Resul Çatal ve kurum müdürleri katıldı.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, toplantıda; Sivas Öğretmenevi, Halk Eğitimi Merkezi, Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Bilim ve Sanat Merkezi, Buruciye Bilim ve Sanat Merkezi, Olgunlaşma Enstitüsü, Sultan Şehir MTAL ve Dr. Sadık Ahmet Mesleki Eğitim Merkezi bünyesinde yürütülen, proje ve çalışmalar hakkında brifing aldı.

Daha sonra yıl boyunca yapılacak çalışmalar, kurumlar arası iş birliğinin artırılması, kurumların beklentisi ve uygulanması planlanan projeler üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Kurumların kendi faaliyet alanları ile ilgili yeni projeler geliştirmesini isteyen Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, "Her alanda en iyi performansla çalışmalarımızı yürütecek, hizmetlerimizi etkin, verimli ve en iyi şekilde yürütmek için gereken planlamaları yapacağız. Kurumlarımızın verim ve üretkenliğinin artırılması için işbirliği içerisinde çalışmamız gerekiyor." dedi.

Yener, kurum müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini de dinledi.

 


Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.