SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz ARGE Birimi Haftalık Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Yapıldı
![Müdürlüğümüz ARGE Birimi Haftalık Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı Başkanlığında Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_08/03162822_ms1.jpg)
Müdürlüğümüz ARGE Birimi haftalık planlama ve değerlendirme toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı başkanlığında yapıldı. Toplantıya Müdür Yardımcımız Ayhan Bülbül ve ARGE biriminde görevli öğretmenler katıldı. Toplantıda 2018-2019 eğitim-öğretim yılında hayata geçirilecek proje ve çalışmalar üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.