SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Minik Yiğidolar Valimiz Salih Ayhanı Ziyaret Etti.
![Minik Yiğidolar Valimiz Salih Ayhanı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_03/08194722_ms6.jpg)
Sivas Valiliği Himayesinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Hayata Geçirilen “2023’e Doğru Değişim Dönüşüm Hareketi Kapsamında Yürütülen Minik Yiğidolar Takımına Sahip Çıkıyor Projesi kapsamında merkez ve köy okullarından Sivasspor-Yeni Malatyaspor müsabakasını izlemek üzere gelen öğrenciler, Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, okul müdürleri ve öğretmenleri eşliğinde Valimiz Salih Ayhan’ı makamında ziyaret etti.