SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ALTINSOY, Özel Doğa Okullarını Ziyaret Etti.
Ziyarete Özel Öğretim Kurumlarından sorumlu Müdür Yardımcısı Ahmet SEVİM eşlik etti.![Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ALTINSOY, Özel Doğa Okullarını Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_18083323_2.jpg)
Özel Doğa Okulları´nda Okul müdürü Bekir Sıtkı ŞEKERCİ tarafından karşılanan ALTINSOY´a öğrenciler tarafından çiçek takdim edildi. Okulun kurucusu ve sahibi Mustafa EKEN ile de bir süre sohbet eden Mustafa ALTINSOY, Okul Şeref Defterini imzaladı.