SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ALTINSOY, ASBİR Bölge Temsilciliği Açılışına Katıldı.
Avrupa´da yaşayan Sivaslılar tarafından oluşturulan ASBİR, Sivas´ta bölge temsilciliği açtı.![Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ALTINSOY, ASBİR Bölge Temsilciliği Açılışına Katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_09143652_img_6266.jpg)
Sivas Bölge Temsilciliği açılışına Sivas Belediye Başkanı Sayın Sami AYDIN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ALTINSOY ve diğer yetkililerin katıldığı ASBİR , Sivas´ta çeşitli yardım ve etkinlikleriyle biliniyor.