SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Gürün Kaymakamı Hicabi Aytemür ve Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçiyi ziyaret etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Gürün Kaymakamı Hicabi Aytemür ve Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçiyi ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2017_10/18100118_kaymakam1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Gürün Kaymakamı Hicabi Aytemür ve Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi’yi ziyaret etti. Gürün İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Demir’in de eşlik ettiği ziyarette ilçedeki eğitim-öğretim durumu ve çalışmalar ile ilgili değerlendirmede bulunuldu.