SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy başkanlığında her ay bir ilçede düzenlenen İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı’nın Nisan ayı birleşimi Yıldızeli’nde gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy başkanlığında her ay bir ilçede düzenlenen İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı’nın Nisan ayı birleşimi Yıldızeli’nde gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy başkanlığında her ay bir ilçede düzenlenen İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı’nın Nisan ayı birleşimi Yıldızeli’nde gerçekleştirildi. Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, ilçe programı kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Karadağ ile birlikte Yıldızeli Kaymakamı Hakan Keskin’i ziyaret etti. Ziyarette, ilçenin eğitim-öğretim durumu üzerinde karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı’nın ilk bölümüne İlçe Kaymakamı Hakan Keskin de katıldı. Keskin, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’a ilçeye özgü olan Yenihan Bebeği hediye etti. Altınsoy ise Kaymakam Keskin’e göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür etti.

Daha sonra, Altınsoy Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Harun Tan ve Celal Karahan, Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı. Toplantı Yıldızeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Karadağ’ın brifingi ile başladı. Daha sonra yeni proje ve çalışmalar ile talep ve öneriler masaya yatırıldı. Toplantının son bölümünde milli eğitim şube müdürlerimiz sorumluluk alanlarıyla ilgili çeşitli konularda ilçe milli eğitim müdürlerine bilgi verildi.

Toplantı sonrasında konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, devletin en ücra köşeye kadar her türlü imkânı ulaştırdığını, okulların günün koşullarına uygun ve teknolojik olarak donanımlı hale getirildiğini belirterek; “Sadece il merkezinde değil, ilçelerimiz de, beldelerimizde ve köylerimizde eğitim kalitesini en iyi noktaya çıkarmanın gayreti içerisindeyiz. O nedenle gerçekleştirdiğimiz bu toplantıların önemi büyük. Devletimiz, ülkemizin en ücra köşesine kadar hizmet götürüyor, yeni okullar yaparak, bu okulları en iyi teknolojiyle donatarak gereken imkânı sunuyor. Bize düşen ise bu imkânları da en iyi şekilde kullanarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde hazırlamak, vatan, millet, bayrak sevgisi ile donatarak ülkesini daha ilerilere taşıyacak birer birey olarak yetiştirmektir. Bu nedenle, sorumluluğumuz büyük. Burada aldığımız kararları, sahada titizlikle uygulamalı, eğitim-öğretimle ilgili tüm proje ve çalışmaları titizlikle takip etmeliyiz.” İfadelerini kullandı.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy toplantının ardından Yıldızeli Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde ilçede görev yapan okul müdürleri ve müdür yardımcılarıyla bir araya geldi.

02-05-201702-05-201702-05-201702-05-201702-05-201702-05-201702-05-2017

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.