SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

Demokrasileri güçlendiren ve geliştiren en etkin unsurlardan biri, meslek ahlakına ve tarafsızlık ilkesine riayet eden bir basının varlığıdır. 21. Yüzyılın hızla değişen dünyasında kamuoyunu bilgilendirmek adına doğru ve tarafsız haber verilmesi, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değer ve ilkelerle toplumumuzun problemlerine yapıcı ve sağduyulu bir tavırla yaklaşılması önem arz etmektedir. Bunun için medya gücünün sorumluluk bilinci ile etkin kullanılması elzemdir.

Bu önemli görevi, her türlü şartta, gece gündüz demeden ve mesai mefhumu gözetmeden, canları pahasına layıkıyla yürüten ve yine İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün faaliyetlerinin geniş kitlelere duyurulmasında bize her daim destek olan siz gazetecilerimizin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.

Başta Sivaslı hemşerimiz İsmail GÜNEŞ ve Adem YAVUZ olmak üzere görev uğruna şehit düşen,  ebediyete intikal eden tüm gazetecilerimize Allah’tan rahmet diliyor, basın çalışanlarına sevgi, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.

 

 Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI

                                                                                                                                       Milli Eğitim Müdürü

10-01-2019

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.