SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Zeki Hayran Hafızlık İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Zeki Hayran Hafızlık İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/18142645_MS01.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Zeki Hayran Hafızlık İmam Hatip Ortaokulu’nu Ziyaret Etti. Cuma namazını hafız adayı öğrencilerle kılan Savaşçı, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Kurun-ı Kerim’in mealini okuyup anlayabilmek için 75 yaşında okuma yazma öğrenen Ayşe Yerlikaya Hanımefendi ile de yakından ilgilenen Milli Eğitim Müdürümüz, azminden dolayı Yerlikaya’yı tebrik etti.