SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şarkışla Nene Hatun MTAL Öğrencilerinin "Mutluysan Mutluyum" Projesine Destek Oldu.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şarkışla Nene Hatun MTAL Öğrencilerinin

Şarkışla Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen, Okul Müdürü Abdussamet Atalay ve Çocuk Gelişimi Öğretmeni Fatma Köten ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı'yı ziyaret etti. Öğrenciler, Savaşçı'ya okulun iyilik kulübü olarak başlattıkları "Mutluysan Mutluyum" projesi ile ilgili bilgi verdi.

Proje kapsamında okul ve kardeş okul öğrencilerine sene başında istek kartları dağıtarak istedikleri herhangi bir şeyi bu kâğıtlara yazmalarını istediklerini belirten öğrenciler, yazılan istekleri hep beraber çalışarak gerçekleştirebileceklerinin vurgusunu yaptıklarını söyledi. Bu kapsamda anahtarlık ve kitap ayraçları yapılarak kermeslerde satışa sunulduğunu belirten öğrenciler, elde edilen gelir ile her sınıftan birçok öğrencinin isteğinin yerine getirdiğini kaydetti.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, öğrencilere yardımlaşma duygusunu aşılayan proje dolayısıyla tebriklerini iletti. Savaşçı, gönüllü kişilerin de katkı sağlayabildiği projeye destek oldu. Öğrencilerce oluşturulan ve istek kartlarının yer aldığı küredeki tüm kartları alan Savaşçı, kartlarda yazılan isteklerin karşılanacağını belirtti.

19-12-201919-12-201919-12-201919-12-2019 

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.