SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şarkışla Kaymakamı Mehmet Erdem'i Ziyaret Etti.
![Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şarkışla Kaymakamı Mehmet Erdem'i Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/09183052_01.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şarkışla İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen ile birlikte Şarkışla Kaymakamı Mehmet Erdem'i ziyaret etti. Ziyarette, yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde ilçe genelindeki okulların durumu ve alınan tedbirler değerlendirildi.