SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kayak Eğitmeni Beden Eğitim Öğretmenleri İle Bir Araya Geldi.,

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kayak Eğitmeni Beden Eğitim Öğretmenleri İle Bir Araya Geldi.,

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Kayak Eğitmeni Beden Eğitim Öğretmenleri İle Bir Araya Geldi. Savaşçı, öğretmenler ile MEB 2023 Vizyonu Doğrultusunda Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Hayata Geçirilen 2023’e Doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi Projesi içerisinde yer alan “Kışlar Daha Güzel” sloganı ile başlatılacak olan kayak eğitim merkezi ve Yıldız Dağı Kış Sporları Merkezinde öğrencilerin kış sporları ile tanıştırılması konusunda fikir alışverişinde bulundu.

 

Savaşçı, proje kapsamında öğrencileri kayak sporuna yönlendirmeyi ve kış sporlarında başarılı sporcular yetiştirmeyi hedeflediklerini belirterek, “Bu noktada sizlere büyük sorumluluk düşüyor. Sizlerin gayretiyle bu alanda gereken başarıyı elde edeceğimize inanıyorum. İnşallah, Yıldız Dağı gibi önemli bir kayak merkezi bulunan Sivas’ta, öğrencilerimiz kış sporlarında ulusal ve uluslararası başarılara imza atacaktır.” Dedi.

18-12-2018

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.