SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, İl Merkezindeki Ortaokulların Müdürleri İle DYK Merkezleri Değerlendirme Toplantısında Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, İl Merkezindeki Ortaokulların Müdürleri İle DYK Merkezleri Değerlendirme Toplantısında Bir Araya Geldi.

Kurslarda Öğretimin Planlanması ve Rehberlikte Üstünleşme (KÖPRÜ) Projesi ve DYK merkezlerinin işleyişine yönelik değerlendirme toplantısı düzenlendi. Yetenek ve Beceri Merkezi toplantı salonunda düzenlenen programa Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Şube Müdürümüz Hülya Bozbıyık, KÖPRÜ Projesi Koordinatörü Ekrem Koçak ve il merkezindeki ortaokulların müdürleri katıldı.

Toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıdık Savaşçı, KÖPRÜ Projesinin önemine dikkat çekerek projenin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi konusunda gereken hassasiyetin gösterilmesini istedi. Proje kapsamında milli eğitim müdürlüğümüzce oluşturulan ve tüm detayların kapsamlı bir şekilde görülebildiği yazılım hakkında da değerlendirmede bulunan Savaşçı, daha nesnel ölçme-değerlendirme yapılmasına imkan sağlayan yazılımın tüm okul müdürleri tarafından en iyi şekilde kullanılması gerektiğini söyledi.

Pazar günü DYK merkezlerinde eğitim alan 8. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak gerçekleştirilecek DYK İzleme Sınavına da değinen Savaşçı, sınava katılacak tüm öğrencilere başarılar diledi. Savaşçı, DYK merkezlerindeki kurslara katılan öğrencilerin kurs devamlılıklarının takip edilmesini de istedi.

31-10-201931-10-201931-10-2019

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.