Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, İl Merkezindeki Okulların Müdürleri İle VKS Üzerinden Gerçekleştirilen Toplantıda Bir Araya Geldi.
![Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, İl Merkezindeki Okulların Müdürleri İle VKS Üzerinden Gerçekleştirilen Toplantıda Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2021_02/23165929_03.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, il merkezindeki okulların müdürleri ile VKS üzerinden toplantı gerçekleştirdi. Savaşçı'ya şube müdürlerimiz de eşlik etti. 1 Mart'ta kademeli olarak başlaması planlanan yüz yüze eğitime geçiş sürecinin değerlendirildiği toplantıda, okulların durumu, derslik ve öğrenci sayılarına göre yapılacak planlamalar ile Covid-19 tedbirleri masaya yatırıldı. Savaşçı, okul müdürlerinin sürece ilişkin görüş öneri ve taleplerini de dinledi.