SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Burası Öğretmenler Odası” Programında Merkeze Bağlı Köy Okullarında Görev Yapan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Burası Öğretmenler Odası” Programında Merkeze Bağlı Köy Okullarında Görev Yapan Öğretmenlerle Bir Araya Geldi.

Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Düzenlenen “Burası Öğretmenler Odası" projesi devam ediyor. Bu kapsamda Sivas’ta görev yapan öğretmenlerle belirli aralıklarla bir araya gelen Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sivas Öğretmenevinde gerçekleştirilen programda merkeze bağlı köy okullarında görev yapan öğretmenlerle buluştu. Programa, Müdür Yardımcımız Ayhan Bülbül ve Müdürlüğümüz ARGE biriminde görevli öğretmenler katıldı.

 

Programda konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Sizler bizim hayata geçirmek istediğimiz proje ve çalışmaların sahadaki uygulayıcılarısınız. O nedenle başarılı olabilmemiz için sizin özveri ve gayretinize ihtiyacımız var. Bakanlığımızın açıkladığı 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Sivas’ta “2023’e Doğru Eğitimde Değişim Dönüşüm Hareketi” projesini başlattık. Bu doğrultuda önemli projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. Sizlerin de gayreti ile Sayın Valimizin Salih Ayhan’ın önderliğinde Sivas’ı eğitimde en üst seviyelere taşıyacağız. Bu noktada öğretmenlerimizin görüş ve önerileri bizim için çok önemli. Burası Öğretmenler Odası projemizle de sizlerin görüş, öneri ve taleplerini dinleyerek bu birliktelik ruhunu yakalamayı arzu ediyoruz. İnşallah arzu ettiğimiz hedeflere sizlerle belirleyeceğimiz yol haritası ile ulaşacağız.” ifadelerini kullandı.

Savaşçı, konuşmasının ardından bir süre öğretmenlerle sohbet etti. Öğretmenler daha sonra görüş öneri ve taleplerini dile getirdi.

21-12-201821-12-201821-12-201821-12-201821-12-2018

Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 23 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.