SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürlüğümüzden Emekli Olan İdris ÜNAL için yemek verildi.
Yemeğe, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa ALTINSOY, Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri ile personeli katıldı.![Milli Eğitim Müdürlüğümüzden Emekli Olan İdris ÜNAL için yemek verildi.](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_02113115_1.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa Altınsoy özverili çalışmaları için İdris Ünal´a teşekkür etti. İdris Ünal, emekli olmadan önce Muhasebe bölümünde şeflik görevini yürütüyordu. Kendisine emeklilik hayatında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyoruz.