SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'in 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'in 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Ülkemizi hedeflerine ulaştıracak en temel güç eğitimli, nitelikli insan gücüdür. Bu nedenle eğitim ülkemizin her zaman öncelikli meselesi olmuştur.

Geleceğimiz olan çocuk ve gençlerimizin iyi bir eğitim alması için gecemizi gündüzümüze katıp çalışıyoruz. Öğrencilerimizin yalnızca akademik anlamda değil, millî ve manevi değerlerine bağlı yetişmesi için de bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz.

Türkiye Yüzyılı'nda ülkemizi hedeflerine ulaştıracak olan çocuk ve gençlerimizi hazinemiz olarak görüyor ve bu hazinemizin değerini bulması için eğitim camiası olarak çocuk ve gençlerimizle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz.

Ailelerimiz, çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, okul idarecilerimiz ve eğitim camiasının tüm mensupları ile birlikte Sivas'ımızı eğitimde daha iyi bir noktaya getireceğimize inanıyorum.

Bu düşüncelerle 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere bütün eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, çocuklarımıza ve gençlerimize zihin açıklığı diliyorum.

 

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.