Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, yeni göreve başlayan proje okullarının idarecileri ile bir araya geldi.
![Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, yeni göreve başlayan proje okullarının idarecileri ile bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2024_07/25152521_ms1.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, yeni göreve başlayan proje okullarının idarecileri ile değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Müdürlüğümüz A Blok toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda proje okullarının iş ve işleyişi, akademik başarıyı artırmaya yönelik çalışmalar ve 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılına yönelik planlamalar değerlendirildi.
Bir süre okul idarecileri ile sohbet ederek yeni görevlerinde başarılar dileyen Yener, görüş, öneri ve talepleri de dinledi.