SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Şube Müdürümüz Özkan Çamcı ile birlikte Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet eden Yener, okul binası ve Uygulama Otelinde de incelemelerde bulundu. 
Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Şube Müdürümüz Özkan Çamcı ile birlikte Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Şube Müdürümüz Özkan Çamcı ve Okul Müdürü Salih Delice eşliğinde okul binasında incelemelerde bulunan yener Yiyecek-İçecek Hizmetleri ile Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanlarına ait atölyeleri ziyaret ederek uygulamalı eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Okulda görev yapan öğretmenlerle de bir araya gelen Yener, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Bir süre öğretmenlerle sohbet eden Yener, "Sivas'ın eğitim başarısını daha yukarı taşımak için el ele gönül gönüle vererek gayret göstereceğiz." mesajını verdi.

Başarının mimarlarının öğretmenler olduğuna vurgu yapan Yener; "Çocuklarımızın emrine amadeyiz. Çocuklarımız için varız. Öğretmenlerimizi değersizleştiren nerede bir hareket olursa bunun da karşısında olduğumu belirtmek istiyorum. Bir ve beraberiz, gönülden birbirimize bağlı olmak, ilahi rıza doğrultusunda hizmet etmek istiyoruz. Önceliğimiz çocuklarımızın milli ve manevi değerleriyle donatılması, vatanına ve bayrağına bağlı hayırlı birer evlat olarak yetişmesini sağlamaktır." İfadelerini kullandı.

Yener, daha sonra okul bünyesinde faaliyet gösteren Uygulama Otelini de ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Öğretmen ve öğrenciler tarafından üretimi yapılan Çikolis Çikolatalarının satış standını da ziyaret eden Yener, ürün çeşitleri hakkında bilgi aldı.

06-09-202306-09-202306-09-202306-09-202306-09-202306-09-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.