SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Sivas Organize Sanayi Bölgesi Sanayiciler Derneği (SOSAD) üyesi iş insanları ile bir araya geldi.

Mesleki eğitim alanında yürütülen çalışmalar, sanayi kuruluşları ile yürütülen işbirliği çalışmaları, sektörel beklentiler ve eğitim temelli planlamalar, iş dünyasının temsilcileri ile gerçekleştirilen toplantıda ele alındı.
Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Sivas Organize Sanayi Bölgesi Sanayiciler Derneği (SOSAD) üyesi iş insanları ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Sivas Organize Sanayi Bölgesi Sanayiciler Derneği (SOSAD) üyesi iş insanları ile bir araya geldi. Eğitim alanında gerçekleştirilen işbirlikleri, ortak çalışmalar ve hayata geçirilmesi planlanan çalışmaların ele alındığı programda, SOSAD ile yapılan işbirliği çerçevesinde Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen; "Sanayiciler Geleceğin Gençleri İle Buluşuyor" etkinliği de değerlendirildi.

Sultanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen programa STSO Başkanvekili Mutlu Türkoğlu, Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, Sivas Organize Sanayi Bölgesi Sanayiciler Derneği (SOSAD) Başkanı İsmail Timuçin, 1. OSB Müdürü Emre Torun ve iş insanları katıldı.

İş dünyasının temsilcileri ile birlikte kahvaltı yapan ve mesleki eğitim alanında yürütülen çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunan Yener, iş dünyasından gelen görüş, öneri ve talepleri dinledi.

Daha sonra Şube Müdürümüz Özkan Çamcı tarafından, sayısal veriler de paylaşılarak Mesleki Eğitim Merkezlerinin çalışmaları, staj ve tamamlayıcı eğitim faaliyetleri, mevcut işbirliği alanları ve planlamalar üzerine sunum gerçekleştirdi.

02-11-202302-11-202302-11-202302-11-202302-11-2023

 

 

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.