SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
![Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Sivas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2024_07/03122228_01.jpg)
Okul idarecileri ile bir süre sohbet ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Yener, ÇSGB Dış İlişkiler ve AB Genel Müdürlüğü destek programı kapsamında Sivas Valiliği himayesinde İl Özel İdaresi ve İŞ-KUR İl Müdürlüğünün destekleri ve İŞGEM işbirliğinde okul bünyesinde oluşturulan Robotik Otomasyon Laboratuvarında incelemelerde bulundu.