SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Özel İdare İlkokulunda öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Özel İdare İlkokulunda öğrenci ve öğretmenler ile bir araya geldi.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Özel İdare İlkokulunu ziyaret etti. Okul idarecilerinden okulun durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Yener, okulda görev yapan öğretmenler ile de bir araya geldi.

Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen HEDEF ve MİRAS Projeleri kapsamında uygulanan ve hayata geçirilmesi planlanan çalışmalara değinen Yener, "Sivas'ın eğitimdeki başarısını üst seviyelere çıkarmak için el birliği ile bu çalışmaları yürütüyoruz. Sizlerin özverili ve gayretli çalışmaları olmadan bu projelerimizin başarıya ulaşması mümkün değil. Emek ve gayretleriniz için teşekkür ediyorum. Değişen ve sürekli gelişen teknoloji çağında çocuklarımıza daha çok odaklanmalı, onlara en iyi şekilde rehberlik etmeli; öğrencilerimizi, millî ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirmek için gayret göstermeliyiz." dedi.

Bir süre öğretmenlerle sohbet eden Yener, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini de dinledi. Daha sonra sınıf ziyaretinde bulunan Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, öğrencilerle sohbet ederek derslerinde başarılar diledi.

22-12-202322-12-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.