SİVAS İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Okul Sporları Yıldızlar Futbol Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Kazım Karabekir Paşa İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini tebrik etti.

Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener, Okul Sporları Yıldızlar Futbol Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Kazım Karabekir Paşa İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerini tebrik etti.

Okul Sporları Yıldızlar Futbol Şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Kazım Karabekir Paşa İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri Millî Eğitim Müdürümüz Necati Yener'i ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yener, şampiyona hakkında bilgi aldı. Öğrencileri ve başarılarında pay sahibi olan öğretmenleri tebrik eden Yener, "Sizlerin başarıları bizleri mutlu ediyor. Biliyoruz ki disiplinli bir çalışmanın soncunda bu önemli başarıyı elde ettiniz. Eğer, hayatınızın her alanında disiplinli bir şekilde çalışır ve hedeflerinize ulaşmak için gayret gösterirseniz başarı da kendiliğinden gelecektir. Her birinizin eğitimde, sporda, sanatta başarılı olmanızı arzuluyor, bunu sağlamak için önemli çalışmalar yürütüyoruz. Valiliğimiz himayelerinde yürüttüğümüz HEDEF ve MİRAS Projelerimizle sizlere hem akademik açıdan, hem de sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda destek sağlıyoruz. En büyük arzumuz; milli ve manevi değerlerine bağlı, bilgili, kültürlü bir nesil olarak sizleri geleceğe hazırlamaktır." dedi.

Yener, ziyarette öğrencilere eşlik eden öğretmenlerle de bir süre sohbet ederek okulda yürütülen sportif faaliyetler hakkında bilgi aldı.

19-10-202319-10-2023

Kadı Burhanettin Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No 17 SİVAS / Merkez - Tel 0346 280 58 00 0346 280 59 00 / Belgegeçer 0346 280 59 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.